Holodinamika

ir garīga psihoterapija. Šā virziena nosaukumu var tulkot kā "veseluma dinamika "; "virzība uz  integritāti" vai "ceļš pie vienotības". Virziena radītājs Vernons Vulfs, izmantojot savus daudzveidīgus talantus, harmoniski saauda mūsdienu psiholoģijas zināšanas, jaunākās fizikas atklājumus un daudzveidīgu izsenu filozofisku skolu pieredzi savas metodikas, zinātnes, mākslas un aizraujošās spēles īpatnējā musturā. Metodes pamatā simbolu darbs un vadīta vizualizācija. 

Holodinamika ir domformu ,emociju, traucējošu iekšējo stāvokļu transformēšanas metode.
Holodinamikas terapija ir Rietumos izstrādāta, daudzu gadu praksē pārbaudīta metode, taču pat pasaulē atzīti zinātnieki to nodēvējuši par mistiku, jo terapijā piedzīvotās atklāsmes, brīnumaino dvēseles un fiziskā ķermeņa izdziedināšanos, ne vienmēr var izskaidrot ar prātu.
Mans skolotājs Jānis Vītols holodinamiku sauc par veseļošanos - jo tā mazina iekšējās pretrunas, ved uz veseluma apziņas atjaunošanos. Tas, savukārt, var sakārtot veselību. Šajā procesā viss, kas cilvēkā ir krājies, apstājies, tiek pārveidots mīlestībā.
Holodinamika ne tikai piedāvā instrumentus, kā atrisināt sasāpējušus jautājumus, tā paver jaunu pieeju dzīvei, cilvēks citādi jūtas, mainās izpratne par to, kas notiek ar viņu un viņam apkārt.